doprava i vrácení zboží jsou zdarma na objednávky nad 3000 Kč

0

Váš košík je prázdný

PRACOVNÍ NABÍDKA

Napište nám na adresu jobs@aic-retail.com a připojte:

  • vaše CV ve formátu PDF,
  • proč pro nás chcete pracovat,
  • co nám můžete nabídnout.

        VOLNÁ MÍSTA:

        ÚLOHA

        Vzdělávají zákazníky a poskytují jim řešení.

        Jejich hlavní rolí je efektivně vzdělávat naše zákazníky, aby si vybrali tu nejvhodnější funkční obuv pro jejich specifické potřeby.

        Popisují z jakých materiálů naše boty jsou, jaké mají vlastnosti a jak sedí na nohou. Umí vysvětlit koncept svobodných prstů (toefreedom®).

        Tím, že vzděláváme zákazníky, jim dáváme možnost se svobodně rozhodnout na základě informací, které jim poskytujeme.

        Tímto způsobem se z nakupování odstraňuje nejistota a zákazníci mohou zažít ten báječný pocit: „Páni, to je pohodlí!“ Získávají také znalosti, které mohou jménem Joe Nimble předávat dále.

        Nejvyšší spokojenosti zákazníka se dosáhne autentickou konverzací a sdílením vlastních zkušeností s produkty Joe Nimble.

        Podporujeme zapojení do týmové práce a klademe důraz na to, aby se z „ne“ stalo „ano“, kdykoli je to možné.

        NÁPLŇ PRÁCE

        Vzdělávání a péče o zákazníky:

        „Vzdělává“ zákazníky v prvotřídním systému MyFoot týkající se funkce chodidel tím, že autenticky vypráví o produktech a sdílí své vlastní zkušenosti.

        Produktové vzdělávání: popisuje speciální funkce, výhody, vlastnosti materiálu, možnosti použití a pokyny k péči.

        Kulturní vzdělávání: „ukazuje“ kulturu panující v našem obchodě včetně: zábavného přístupu, respektu, podpory, povzbuzení, vášně pro zdravý pohyb, interakce s ostatními zaměstnanci a diskuse o životním stylu (tj. běh, turistika, fitness, zdraví a zábava).

        Komunita: zajišťuje, aby si zákazník všiml tabule v obchodě, kde se vyskytují informace týkající se běhu, zdraví, kondice a dalších souvisejících témat.

        Povinnosti v obchodě:

        Vytvářet nadšení a ZÁBAVU pro naše zákazníky.

        Přijímat a zpracovávat zboží ze skladu: rozbalovat, počítat, označovat, naskladňovat zboží do úložných prostor v zadní místnosti a dalších místnostech k tomu určených.

        Pomáhá při otevírání obchodu, včetně vystavování bot.

        Vyřizuje telefonáty.

        Doplňuje zboží na výstavce.

        Připravuje zboží k odeslání na určenou adresu a / nebo do skladu.

        Plní přiřazený úklid při otevírání či zavírání obchodu.

        Využívá systém Point of Sale, zpracovává platby, výměny, vrací peníze a vydává dárkové karty.

        Vybaluje krabice ze skladu, které váží 5 - 15 kg.

        Pod vedením vedoucího obchodu provádí / dokončuje další projekty, povinnosti a úkoly podle potřeby a / nebo na vyžádání.

        ZNALOSTI, DOVEDNOSTI A KVALIFIKACE

        Požadujeme aktivního jedince s vášní pro pohyb, který se zabývá během, horskou turistikou a / nebo jinými pohybovými či sportovními aktivitami. Očekáváme, že se během týdne bude s pracovním týmem účastnit sportovních aktivit v obchodě i mimo něj.

        Osobní styl a sportovní mysl

        Optimismus, zainteresovanost, přátelskost a autentičnost

        Schopnost spolupráce ale i samostatné činnosti

        Zodpovědnost a spolehlivost

        Proaktivnost a orientace na řešení

        Vynikající komunikační dovednosti v češtině a angličtině - ústní i písemné

        Schopnost interakce se zákazníky, organizační schopnosti

        Schopnost a ochota přijmout a poskytnout zpětnou vazbu

        Dovednosti v oblasti řešení problémů a rozhodování

        Obecné počítačové znalosti

        HODINY

        Očekáváme, že všichni zaměstnanci na částečný úvazek budou mít možnost otevírat a zavírat obchod minimálně jednou týdně. Každý musí pracovat minimálně jeden víkendový den v měsíci.

        SAMOSTATNÝ ROZVOJ A UČENÍ

        Zaměstnanec se proaktivně vzdělává na serveru MyFoot.com a sleduje informace o společnosti Joe Nimble, zpravodaj, obchodní zásady, procesy, kontroly kvality, nové produkty a styly, zpětnou vazbu a zkušenosti zákazníků.